Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki na sprzedaż Machowino - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

175 000 zł3 000 m² 58,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z możliwością zabudowy mieszkaniowe w miejscowości Machowino koło Ustki. Działka o powierzchni 3000 m2 zostanie wydzielona geodezyjnie z działki o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

77 400 zł3 096 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż atrakcyjne działki rolne w Machowinie - doskonała inwestycja w spokojnej okolicy, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

99 000 zł3 001 m² 32,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w miejscowości Machowino w gminie Ustka, zaledwie 7 km od morza Bałtyckiego. Działka o powierzchni 0,3001ha zostanie wydzielona geodezyjnie z działki.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł7 000 m² 36,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż duża działka z możliwością zabudowy w miejscowości Machowino koło Ustki. Działka o powierzchni 7000 m2 zostanie wydzielona geodezyjnie z działki o numerze.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł3 001 m² 25,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł1 900 m² 78,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka nr 123/3 w Machowinie, powierzchnia 1900 m.kw., wydane warunki zabudowy - dom wolnostojący z garażem wbudowanym lub przybudowanym. Działka ma nieregularny kształt, teren przeznaczony.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł4 355 m² 54,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Duża działka w Machowinie 10 km od morza Duża działka budowlana na wsi. Machowino, gmina Ustka. Powierzchnia działki nr 521 to 4355 m , teren płaski, sąsiadujący z lasem, dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł3 000 m² 36,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Machowino w gminie Ustka, zaledwie 7 km od morza Bałtyckiego. Działka o powierzchni 0,3000 ha, niezabudowana w kształcie prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 176 m² 72,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Machowino Kolonia w gminie Ustka, zaledwie 6,5 km od morza Bałtyckiego. Działka o powierzchni 1176m2, niezabudowana o wymiarach 32m.

Szczegóły ogłoszenia

75 275 zł3 011 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Proponujemy działki w Miejscowości Machowino w super cenie. Miejscowość położona między Słupskiem a Ustka nieopodal rzeki Słupia to świetna alternatywa dla drogich nadmorskich.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

189 000 zł1 199 m² 157,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży pięknie położoną działkę budowlaną o powierzchni 0.1199 ha zlokalizowaną na osiedlu domów jednorodzinnych "Złoty Potok" w Bydlinie k/ Słupska przy ulicy Kwarcowej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Machowino +3 km

179 200 zł1 134 m² 158,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

!rezerwacja! Działka budowlana, bydlino, złoty Potok, 1134m2. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1134 m2, położoną w Bydlinie, w gminie Redzikowo. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Machowino +3 km

520 000 zł3 771 m² 137,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Duża działka pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Machowino +3 km

990 000 zł40 449 m² 24,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu działkę w miejscowości Bydlino w gminie Redzikowo. Działka położona przy drodze utwardzonej. Lokalizacja: - bydlino - Między Słupskiem a Ustką - Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Machowino +3 km

5 900 000 zł78 933 m² 74,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Niezabudowana działka gruntu położona w Bydlinie pomiędzy ulicą Słupską a Wczasową. Przedmiotem sprzedaży jest prawo własności działki przeznaczonej pod podziału na działki pod.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Machowino +3 km

279 000 zł1 865 m² 149,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zamieszkaj W otoczeniu nowych domów! otocz się pięknymi wnętrzami kilka kilometrów od morza! W urokliwym miejscu otoczonym dużą ilością zieleni proponujemy Państwu do sprzedaży działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Machowino +3 km

170 154 zł1 233 m² 138 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, włynkowo, 1233m2, 170 154,- pln. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1233 m2, położoną we Włynkowie, w gminie Redzikowo, powiat słupski.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Machowino +4 km

119 200 zł800 m² 149 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu naszą nową ofertę 36 atrakcyjnych działek budowlanych, zlokalizowanych w malowniczym Niestkowie, w niewielkiej odległości od brzegu morza. Zaledwie 5 minut drogi od.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Machowino +5 km

145 000 zł992 m² 146,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! kupującu nie płaci prowizji- prowizję biura pokrywa sprzedający! Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą nową propozycją-wyjątkowe działki budowlane, które znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Machowino +5 km

135 000 zł3 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kompleks działek nad morzem, 23 257 m2, wytowno, gm. Ustka. Oferujemy na sprzedaż kompleks działek o łącznej powierzchni 23 257 m2, położony w malowniczej miejscowości Wytowno, w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Machowino +5 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Sosnowa

Machowino,pomorskie

109 000 zł2 000 m² 54,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Machowino w gminie Ustka, zaledwie 7 km od morza Bałtyckiego. Działka o powierzchni 2000 m2, niezabudowana w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Machowino,pomorskie

119 000 zł2 000 m² 59,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Machowino w gminie Ustka, zaledwie 6,5 km od morza Bałtyckiego. Działka o powierzchni 2000 m2, niezabudowana o wymiarach 22m x 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Machowino

Machowino,pomorskie

83 000 zł3 001 m² 27,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Machowino w gminie Ustka, zaledwie 7 km od morza Bałtyckiego. Działka o powierzchni 3000 m2, niezabudowana w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Machowino

Machowino,pomorskie

120 000 zł1 040 m² 115,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Proponujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną położoną w urokliwej miejscowości Machowino, niedaleko morza, lasu, w gminie Ustka. Powierzchnia działki wynosi 1040 m2. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Machowino

Machowino,pomorskie

190 000 zł3 000 m² 63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Nieruchomość gruntowa niezabudowana działka nr 209/7 położona w miejscowości Machowino gmina Ustka (10km od morza). Działka o powierzchni 3000m2 w kształcie kwadratu, pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Machowino

Machowino,pomorskie

18 540 zł804 m² 23,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji obwieszczenie w sprawie sprzedaży nieruchomości wchodzącej w skład masy upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Machowino

Machowino,pomorskie

190 000 zł3 000 m² 63 zł/m²

 

 

 

Machowino,pomorskie

99 000 zł5 000 m² 19,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w miejscowości Machowino w gminie Ustka, zaledwie 7 km od morza Bałtyckiego. Działka o powierzchni 0,5000 ha, niezabudowana w kształcie prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Machowino

Machowino,pomorskie

119 000 zł1 053 m² 113,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną położoną w urokliwej miejscowości Machowino, niedaleko lasu, w gminie Ustka. Powierzchnia działki wynosi 1053 m2. Działka posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Łąkowa

Machowino,pomorskie

280 000 zł5 196 m² 53,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, machowino, ul. Łąkowa, gmina Ustka, powiat słupski, na sprzedaż, 280.000,- PLN Na sprzedaż działka budowlana numer 122/2 z decyzją o warunkach zabudowy, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Machowino

Machowino,pomorskie

181 560 zł3 026 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, machowino Kolonia Wschodnia, gmina Ustka, powiat słupski, naâ sprzedaż, 181.560 ,- PLN. Na sprzedaż działka budowlana numer 519 o powierzchni 3026 m kw w Machowinie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Machowino

Machowino,pomorskie

359 100 zł5 985 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działkaâ budowlanaâ Â , Machowino Kolonia Wschodnia, gmina Ustka, powiat słupski, naâ sprzedaż, 359.100 ,- PLN. Naâ sprzedażâ działkaâ budowlanaâ numer 531 o powierzchni 5985 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Machowino

Machowino,pomorskie

181 320 zł3 022 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działkaâ budowlanaâ  , Machowino Kolonia Wschodnia, gmina Ustka, powiat słupski, naâ sprzedaż, 181.320 ,- PLN. Naâ sprzedaż  działka  budowlana  numer 520 o powierzchni 3022 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne